Fotograf Białystok

reportaż ślubny

Dzień ślubu

Kochani
Nigdy nie zapomnę tego magicznego dnia, gdy staliście się jednym. Być obecnym i uwieczniać Waszą miłość jako Wasz fotograf ślubny było dla mnie niezwykłym wyróżnieniem. Dziękuję, że zaufaliście mi i pozwoliliście mi zatrzymać te niepowtarzalne chwile na zdjęciach.
Wasz ślub był pełen emocji, radości i miłości, której można było dosłownie dotknąć. Od wymęczonej Pauliny na przygotowaniach, waszego first looka, gdy po raz pierwszy się zobaczyliście, gorącego parkietu, czy dziewczyn które cały czas miały za mało alkoholu we krwi by się powygłupiać – każdy moment był wyjątkowy.
Pragnę teraz podzielić się kilkoma zdjęciami, które zatrzymują te niezapomniane chwile. Te kadry mają za zadanie przypomnieć Wam każdą emocję i zachwyt, których doświadczyliście w tym dniu. Mam nadzieję, że te zdjęcia będą Wam towarzyszyć przez całe życie, przypominając o tym, jak piękna była Wasza miłość w dniu Waszego ślubu. (oczywiście to tylko takie na szybko).
Jeszcze raz chciałbym Wam podziękować za możliwość bycia częścią Waszego wyjątkowego dnia. Wasza miłość i szczęście były inspiracją dla mnie, a moim celem było uchwycenie tych niezwykłych momentów tak, abyście mogli do nich powracać przez lata.

Na dole będą (około 2 miesięcy) linki z galeriami do Waszych zdjęć (całych galerii)

Wielka prośba

Na końcu jeszcze prośba. Jeśli podobała Wam się współpraca z moją osobą oraz zdjęcia, które wykonałem dla Was, proszę zostawcie opinię o mnie/firmie.
Dziękuję też za opinie od ludzi bawiących się na imprezie, mam nadzieję, że niczym im nie podpadłem a pokazałem się z pozytywnej strony. Jest to dla mnie niby mała rzecz ale potrafi zrobić tak wiele dla przyszłego rozwoju. Każda wasza opinia to kolejna cegiełka to motywacji i działania. Jeśli mogę prosić to zróbcie to oddzielnie a nawet poproście oglądających wasze zdjęcia by również zostawili tam opinie od siebie (zawsze to więcej ocen, które )
Dziękuję Wam bardzo