Fotograf Białystok

reportaż ślubny

Dzień ślubu


Pragnę teraz podzielić się kilkoma zdjęciami, które zatrzymują te niezapomniane chwile. Te kadry mają za zadanie przypomnieć Wam każdą emocję i zachwyt, których doświadczyliście w tym dniu. Mam nadzieję, że te zdjęcia będą Wam towarzyszyć przez całe życie, przypominając o tym, jak piękna była Wasza miłość w dniu Waszego ślubu. (oczywiście to tylko takie na szybko).
Jeszcze raz chciałbym Wam podziękować za możliwość bycia częścią Waszego wyjątkowego dnia. Wasza miłość i szczęście były inspiracją dla mnie, a moim celem było uchwycenie tych niezwykłych momentów tak, abyście mogli do nich powracać przez lata.

Na dole będą (około 2 miesięcy) linki z galeriami do Waszych zdjęć (całych galerii)

Wielka prośba

Na końcu jeszcze prośba. Jeśli podobała Wam się współpraca z moją osobą oraz zdjęcia, które wykonałem dla Was, proszę zostawcie opinię o mnie/firmie.
Dziękuję też za opinie od ludzi bawiących się na imprezie, mam nadzieję, że niczym im nie podpadłem a pokazałem się z pozytywnej strony. Jest to dla mnie niby mała rzecz ale potrafi zrobić tak wiele dla przyszłego rozwoju. Każda wasza opinia to kolejna cegiełka to motywacji i działania. Jeśli mogę prosić to zróbcie to oddzielnie a nawet poproście oglądających wasze zdjęcia by również zostawili tam opinie od siebie (zawsze to więcej ocen, które )
Dziękuję Wam bardzo


Napisz do mnie