Fotograf Białystok

Aleksandra & Marcin

2022.08.13

reportaż ślubny

Dzień ślubu

Piękny, cudowny, wyjątkowy – Wasz dzień ślubu. Ze swojej strony mogę napisać było MEGA. Od samego początku przygotowań, super atmosfera, dookoła Was i sami życzliwi ludzie.

Aleksandra & Marcin Adrian Gudewicz fotograf Białystok

Plener ślubny

Sesja ślubna – Białystok

Wybraliście jedno z moich ulubionych miejsc. Sam miałem tam swoją sesję ślubną 😛 . Wydaje się centrum, znane oklepane, ale nie z takimi ludźmi. To miejsce ożywa, gdy fotografuje się ludzi, zakochanych ludzi.
To był świetny plener ślubny. Pełno uśmiechu i emocji.

Aleksandra & Marcin Adrian Gudewicz fotograf Białystok

Aleksandra & Marcin Adrian Gudewicz fotograf Białystok

To jeszcze nie koniec

Dokładnie to jeszcze nie koniec. Zdjęcia cyfrowe są ale trzeba wykonać dla Was papierowe odbitki oraz album. Z wysłanych zdjęć wybierzcie te, które chcielibyście aby znalazły się w albumie i oddzielnie te które mam wydrukować w rozmiarze 15×21.

Dziękuję

Będę jeszcze jakoś inaczej dziękował ale myślę, że tu też może być dobre miejsce.
Więc chciałbym podziękować Wam za zaufanie i to, że pozwoliliście mi być przy Was w wyjątkowym momencie Waszego życia. To był piękny dzień, pełen emocji. Mam nadzieję, że fotografie się podobają i przywołują pozytywne emocje. Wierzę, że za kilka, kilkanaście lat ciągle będą przypominały Wam ten najpiękniejszy dzień 13.05.2022.

Wielka prośba

Na końcu jeszcze prośba. Jeśli podobała Wam się współpraca z moją osobą oraz zdjęcia, które wykonałem dla Was, proszę zostawcie opinię o mnie/firmie. Jest to dla mnie niby mała rzecz ale potrafi zrobić tak wiele dla przyszłego rozwoju. Każda wasza opinia to kolejna cegiełka to motywacji i działania. Jeśli mogę prosić to zróbcie to oddzielnie a nawet poproście oglądających wasze zdjęcia by również zostawili tam opinie od siebie (zawsze to więcej opinii)
Dziękuję Wam bardzo


Instagram

Zapraszam po więcej na instagram

Napisz do mnie