Protasy sala weselna Białystok

Najlepsze sale weselne Białystok i okolice

CUDOWNE SALE WESELNE BIAŁYSTOK I OKOLICE


Zaręczyny i czas narzeczeństwa to piękny okres, jednak by się zbyt nie nudzić w tym czasie pewnie planujecie kolejny krok, który zbliży Was do sakramentu małżeństwa i pięknego wesela. Czy myśleliście już gdzie urządzicie swoje przejęcie weselne?

Wesela to wspaniałe i wyjątkowe wydarzenie, w którym będąc gospodarzem możesz zobaczyć najbliższych przyjaciół oraz całą rodzinę, tańczącą do białego rana. Czy istnieje piękniejsza impreza, w której główną rolę odgrywacie Wy.

Jaka jest najpiękniejsza sale weselna w Białymstoku?

Planowanie ślubu i organizacja to przytłaczające, ale i zarazem cudowne zadanie. Na pewno zadajecie sobie pytanie, jaka sala w Białymstoku jest wyjątkowa i najpiękniejsza właśnie na organizację wesela. Jestem tutaj, a właściwie piszę ten post, aby ci pomóc – zebrałem listę kilkunastu najpiękniejszych sal weselnych w Białymstoku na organizacje wymarzonego wesela. Mam nadzieję, że po przeczytaniu posta będziecie mieli ułatwione zadanie w poszukiwaniu sal weselnych w Białymstoku.

Na pewno podstawowym kryterium jest lokalizacja sali weselnej to chyba najważniejszy punkt odniesienia Waszego wyboru. Najlepsze sale weselne przeważnie rezerwuje się najwcześniej, od niej właśnie zaczyna się planowanie. Rezerwacje dokonuje się od roku do dwóch przed planowaną datą ślubu. Jeśli chcecie by Wasze wesele odbyło się w pięknym miejscu to warto wcześniej je zarezerwować. Gdy już je wybierzecie pomyślcie o najlepszym fotografie ślubnym

Lista pięknych sal weselnych Białystok i okolice

Poniżej chciałbym przedstawić Wam listę kilku sal, w których miałem okazję wykonywać reportaże ślubne. Proszę nie sugerujcie się kolejnością a bardziej opisem. Każda z tych pięknych weselnych sal w Białymstoku zrobiła na mnie dobre wrażenie. Pamiętajcie jednak, że wybór musicie podjąć wspólnie przygotowując listę za i przeciw. Oczywiste jest, że pomimo wielu dobrych opinii tych miejsc na wesele zawsze znajdą się rodzynki, które wyrażą negatywną opinię. Najlepszą pomocą przy wyborze sali weselnej będą wasi znajomi którzy korzystali z usług tych miejsc. Warto też poprzeglądać opinie w internecie oraz spotkać się z menadżerami wybranych sal, by dowiedzieć się szczegółów. Na liście „sale weselne Białystok” nie kategoryzowałem wymienionych miejsce na cenę miejsce czy inne podkategorie. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Wam nieco w wyborze.

Restauracja Lipcowy Ogród

Jak dla mnie sala weselne nr 1. Piękne wnętrza, przepyszne dania oraz profesjonalna obsługa. Od pierwszego wesela, które tam wykonałem wiele lat temu, teraz bywam tam kilka razy rocznie. Ta właśnie sala zauroczyła mnie nie tylko pod względem wyrafinowanych wnętrz pod zdjęcia ślubne, ale również pod względem ich profesjonalizmu i podejścia do klienta. Posiadają również przepiękne wnętrza, w których kilkukrotnie moje pary młode przygotowywały się do swojego dnia ślubu. Sala ta dla Wszystkich swoich przyszłych par młodych.

W Restauracji Lipcowy Ogród Oferujemy Państwu 3 sale pozwalające zorganizować przyjęcie nawet do 200 osób. Każda z sal ma klimatyzację, a także wyjątkowy, niepowtarzalny klimat który sprawi, że przyjęcie weselne będzie niezapomnianym wydarzeniem. W cenie zestawu weselnego zapewniamy dekorację stołów świeżymi kwiatami oraz świecami. Posiadamy do wyboru 5 wariantów kolorystycznych dekoracji stołu Nowożeńców.

– 3 klimatyzowane sale
– stylową dekorację sali i stołów
– piękny ogród – idealne miejsce na zdjęcia ślubne
– 83 komfortowo wyposażonych pokoi z wyśmienitym śniadaniem
– bezpłatny luksusowy apartament do dyspozycji Nowożeńców
– specjalne ceny noclegów dla Gości Weselnych

lipcowy ogród białystoklipcowy ogród białystoklipcowy ogród białystoklipcowy ogród białystoklipcowy ogród białystoknajlepsze sale weselne lipcowy ogrodsala weselna lipcowy ogrodsala weselna lipcowy ogrodsala weselna lipcowy ogrodsala weselna lipcowy ogrodsala weselna lipcowy ogrodsala weselna lipcowy ogrodsala weselna lipcowy ogrodsala weselna lipcowy ogrodsala weselna lipcowy ogrodlipcowy ogród białystoklipcowy ogród białystokstrona www: Lipcowy Ogród

adres: ul. 42 Pułku Piechoty 6; 15-181 Białystok

Traugutta 3

Kolejna cudowna sala weselna w centrum miasta Białegostoku. Nie było mi dane jeszcze na niej wykonywać dużej imprezy weselnej a jedynie te mniejsze. Pewien jestem jednak jednego, że to profesjonalizm w każdym calu. Tu podobnie jak opisana wyżej sala weselna prowadzone są przez tego samego właściciela, który stawia na profesjonalizm i najwyższy poziom usług. Jeśli smak i jakość podawanych potraw na weselu ma dla Was kluczowe znaczenie z pewnością powinniście zwrócić uwagę na  Restaurację Lipcowy Ogród lub nowo otwarty, czterogwiazdkowy  Hotel Traugutta 3.

www: Hotel Traugutta 3

ul. Romualda Traugutta 3, 15-145 Białystok

Majątek Howieny

Wyjątkowe, urokliwe miejsce nieopodal Białegostoku. Jeśli marzycie o idealnym rustykalnym stylu wesela to miejsce jest dla Was. Piękne tereny, dostępność hotelu znajdującego się na miejscu sprawiają, że to idealny wybór na wesele. Od 2019 posiada w ofercie największą stodołę weselną na organizację uroczystości ślubnej do 500 osób. Świetne jedzenie i obsługa zapewnią idealną imprezę ślubną, która pozostanie w pamięci na długie lata.
W ofercie można znaleźć takie sale jak:
Dwór MODRZEWIOWY – Największa sala weselna, którą posiadamy – można tu zorganizować przyjęcie do 200 osób. Drewniany budynek z duszą (dawne Koszary Carskie) świetnie sprawdzi się w roli miejsca na wymarzone wesele zarówno w stylu rustykalnym, jak i eleganckim.
Dworek STAROPOLSKI
Dworek Rustykalny to idealna sala weselna gdzie możemy zaoferować Państwu organizacje wesela do 100 osób. Staropolski styl w połączeniu z naszą pyszną kuchnią gwarantuje najlepsze przyjęcie do białego rana…niczym w „Weselu” Wyspiańskiego!
Salka LUDOWA
Myślisz o kameralnej Sali do zorganizowania przyjęcia weselnego? Mamy coś, co sprosta Twoje oczekiwania, a mianowicie jest to Salka Ludowa, która pomieści do 40 osób. Oddzielne wejście do pomieszczenia tym bardziej zapewnia prywatność.
Chatka DZIUPLA
Przytulna Chatka Dziupla ma do zaoferowania salę na 40 os., która idealnie sprawdzi się na biesiadę oraz tańce do świtu.

www: Majątek Howieny

Adres: Majątek Howieny , Pomigacze 91, 18-106 Turośń Kościelna

Kiszukówka

Przepiękne miejsce nie tylko na sesje poślubne. Jest to wyjątkowe miejsce nieopodal miasta Białegostoku, gdzie można zorganizować piękne plenerowe wesele. Przepiękna okolica, i infrastruktura lokalizacji sprawiają, że to miejsce długo w pamięci pozostawi dobre wspomnienia związane z imprezą weselną. Do tego wyjątkowym atutem wielokrotnie chwalona przez młodych i branżę świetna współpraca z panią menadżer.

fotograf-bialystok-gudewicz
Najlepsze sale weselne Białystok i okolice Adrian Gudewicz fotograf Białystok
Najlepsze sale weselne Białystok i okolice Adrian Gudewicz fotograf Białystok
Najlepsze sale weselne Białystok i okolice Adrian Gudewicz fotograf Białystok
kiszukówka białystok
Najlepsze sale weselne Białystok i okolice Adrian Gudewicz fotograf Białystok

 

www: Kiszukówka

Adres: ul. Leśny zakątek, 16-010 Wasilków

Dwór Czarneckiego

 

dwor czarneckiego białystokdwor czarneckiego białystokdwor czarneckiego białystokdwor czarneckiego białystokdwor czarneckiego białystokdwor czarneckiego białystokdwor czarneckiego białystokdwor czarneckiego białystokwww: Dwór Czarneckiego

Adres: Hotel Dwór Czarneckiego Spa & Wellness, Porosły-Kolonia 54 A, 16-070 Choroszcz k. Białegostoku

Pensjonat Poniatowski

www: Pensjonat Poniatowski

Adres: Pensjonat Poniatowski, ul. Białostocka 21, 16-150 Suchowola

Rezydencja Protasy

Kolejny must have w Sale weselne Białystok. Wyjątkowa sale i cudone wnętrze.

rezydencja protasyrezydencja protasyrezydencja protasyrezydencja protasyrezydencja protasynajlepsza sala weselna bialystoknajlepsza sala weselna bialystoknajlepsza sala weselna bialystoknajlepsza sala weselna bialystoknajlepsza sala weselna bialystokrezydencja protasywww: Rezydencja Protasy

Adres: Kolonia Protasy 47, 16-060 Zabłudów

Sala weselna Szczęsny – Ciechanowiec

www: Sala weselna Szczęsny

Adres: Wierzbowa 1718-230 Ciechanowiec

Dom weselny Gracja

www: Gracja sala weselna

Adres: Towarowa 5B, Białystok

Sosnowe Zacisze

www: Sosnowe zacisze

Adres: Osiedle Ignatki, ul. Leśna 20, 16-001 Kleosin

3 Trio

www: Hotel 3 trio

Adres: ul. Hurtowa 3, 15-399 Białystok, Polska

Biesiada Weselna

www: Biesiada Weselna

Adres: 16-140 Korycin Kumiała 51

Borowinowy Zdrój

www: Borowinowy Zdrój

Adres: ul. Zielona 3, 16-030 Supraśl

Hotel i restauracja Lipowy Most

www: Lipowy most

Adres: Borki 29, 16-030 Supraśl

Atlanta Hotel

www: Hotel Atlanta

Adres: HOTEL ATLANTA 16-073 Jeżewo Stare

Folwark Nadawki

Kolejne must have na liście sale weselne Białystok. To urokliwe miejsce jest bardzo w klimacie wesel w stylu rustykalnym.

Folwark Nadawki sala wesele białystokFolwark Nadawki sala wesele białystokFolwark Nadawki sala wesele białystokFolwark Nadawki sala wesele białystokFolwark Nadawki sala wesele białystoknajlepsze wesele folwark nadawkinajlepsze wesele folwark nadawkiwww: Folwark Nadawki

Adres: Folwark Nadawki  16-010 Wasilków, ul. Nadawki 23    

Alt dom gościnny

www: Alt dom Gościnny

Adres: ALT Dom Gościnny, Kuriany 110 15-588 Białystok

Dworek Tryumf

Dworek Tryumf sala weselna białystokDworek Tryumf sala weselna białystokDworek Tryumf sala weselna białystokDworek Tryumf sala weselna białystokDworek Tryumf sala weselna białystokDworek Tryumf sala weselna białystokDworek Tryumf sala weselna białystokwww: Hotel Dworek Tryumf

Adres: Hotel Dworek Tryumf, Klepacka 1, 16-001 Księżyno

Lewandowy zakątek

sala na wesele lawendowy zakąteksala na wesele lawendowy zakąteksala na wesele lawendowy zakąteksala na wesele lawendowy zakąteksala na wesele lawendowy zakąteklawendowy zakatek wesele białystoklawendowy zakatek wesele białystoklawendowy zakatek wesele białystoklawendowy zakatek wesele białystoklawendowy zakatek wesele białystokwww: Lawendowy zakątek

Adres: Zagruszany 80, 16-060 Zabłudów

Jagoda

www: Jagoda sala weselna

Adres: ul. Wojska Polskiego 23, 18-230 Ciechanowiec

Mam nadzieję, że lista najlepszych sal weselnych w Białymstoku pomoże Wam w poszukiwaniach tego wymarzonego miejsca do zorganizowania wesela. Pamiętajcie, że takie posty są po to by Wam pomóc przygotować się do tego najważniejszego dnia. Jeśli macie jakieś pytania, chcecie porady kogoś, kto siedzi w tych ślubnych klimatach, piszcie śmiało.

Jeśli na liście „sale weselne Białystok” zabrakło jakiegoś fajnego miejsca na organizację ślubu koniecznie napiszcie

W międzyczasie zostawiam Cię z piękną animacją z moich zdjęć.

14 komentarzy

 1. Bardzo fajne zestawienie. Wszystko w jednym miejscu. Ja ze swojej strony mogę jeszcze dodać Hotel Bobrową Dolinę. Bardzo podobało mi się tam wesele mojej siostry. Ładne klimatyczne miejsce, ładne wnętrza i świetna kuchnia.

 2. Dzien dobry, chciałem zapytać o opinię na temat wesel organizowanych w Lipowym Moście. Mało jest informacji na ten temat w internecie. Okolice ładne ale jak jest z kuchnią, organizacją itp??
  Dziękuję za każdą informacje.
  Pozdrawiam serdecznie.

  • Nie spotkałem się ze złą opinią ze strony gości weselnych. Byłem tam kilka razy na weselu i złej opinii nie słyszałem.
   Sam jako usługodawca jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu obsługi. Posiłki wygląd, smak to bardzo wysoki poziom. Salę tą tak jak wspomniałeś, uwielbiam za miejsce i klimat panujący w około.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie