orłowo plener ślubny

Plener ślubny Orłowo – Anita & Maciek

Plener ślubny Orłowo Gdynia

Jednym z ładniejszych miejsc w Polsce na plener ślubny jest plaża Orłowo w Gdyni. Zajmując się fotografią ślubną, działając głównie na terenie województwa Podlaskiego, moim jednym z małych marzeń fotograficznych było właśnie wykonanie sesji ślubnej w tamtym rejonie. Wiele par młodych planowało tam wykonać sesję, jednak nigdy nie dochodziło do skutku. Iskierka nadziei pojawiła się wraz ze ślubem Anity i Maćka. Fotografowanie ślubu tej cudownej pary to była sama przyjemność. Niezwykli ludzie, wspaniałe przyjęcie to to co fotografowie kochają najbardziej.

Wesele wspomnianej Pary młodej odbyło się w jednym z najpiękniejszych miejsc na Podlasiu z niezwykłym klimatem – Majątek Howieny – a za całą organizację dnia ślubu oraz wystrój sali odpowiedzialni byli  Makuszewscy Wedding Planers , którzy zrobili kawał dobrej roboty. Skrót dnia ślubu i zabawy weselnej w Majątku howieny już niedługo na blogu.

Plener ślubny o wschodzie słońca

Kilka tygodni po ślubie udało nam się w końcu zgrać terminy i umówić na plener ślubny w Orłowie. Szczęście w nieszczęściu udało się nam ją zrealizować ale kompletnie nie trafiliśmy w pogodę. Na realizację pleneru ślubnego mieliśmy tylko 1,5h. Wstaliśmy bardzo wcześnie z uwagi na dużą obecność plażowiczów i turystów w godzinach popołudniowych, oraz licząc na piękny wschód słońca. Nie do końca jednak pogoda nam dopisała, spore zachmurzenie przed wschodem oraz spory deszcz po 1,5h pleneru przegonił nas z plaży.

Zapraszam do oglądania

 

 

 

fotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokplener slubny bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie