Sesja narzeczeńska Białystok – Karolina i Grzesiek

Sesja narzeczeńska – pamiątka na całe życie

Uwielbiam sesje narzeczeńskie – szczególnie te z uśmiechniętymi parami.  Na plener przedmałżeński wraz z Karoliną i Grześkiem wybraliśmy się do Choroszczy nieopodal Białegostoku w okolice Muzeum Wnętrz Pałacowych. Pogoda dopisywała oraz humory, więc zostało nam się dobrze bawić przy zdjęciach. Jednym z założeń sesji narzeczeńskiej było stworzenie pamiątki dla rodziców narzeczonych w formie obrazu na płótnie wykonanym w białostockiej firmie Albumyart. Wyszło pięknie. Piękna para w połączeniu z wysoką jakością wykonania stworzyło piękny obraz na lata. 

Sesja narzeczeńska Białystok

Zawszę zachęcam swoje pary młode do skorzystania z usługi sesji narzeczeńskiej w Białymstoku. Dlaczego ? o tym już pisałem w tym poście DLACZEGO WARTO ROBIĆ SESJE NARZECZEŃSKIE. Więc zapraszam do czytania. Sam kilka lat temu na nią się zdecydowałem i oglądając co jakiś czas wracają wspomnienia jak się było kiedyś młodym i ……. i młodym. 

fotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystokfotograf slubny bialystoksesja bialystoksesja bialystoksesja bialystoksesja bialystoksesja bialystoksesja bialystoksesja bialystoksesja bialystoksesja bialystoksesja bialystoksesja narzeczenska bialystoksesja narzeczenska bialystoksesja narzeczenska bialystoksesja narzeczenska bialystoksesja narzeczenska bialystoksesja narzeczenska bialystoksesja narzeczenska bialystoksesja narzeczenska bialystoksesja narzeczenska bialystoksesja narzeczenska bialystokfotograf bialystokfotograf bialystok

można mnie znaleźć również tu

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie