fotograf Białystok

Sesja ślubna w górach 2022 – Ewelina & Łukasz

Sesja ślubna ważna rzecz

Sesja ślubna to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej pary. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce, w którym można uwiecznić ten wyjątkowy moment na zdjęciach. Ewelina i Łukasz postanowili zorganizować swoją sesję w górach pod Tatrami, co okazało się doskonałym wyborem.

Jako fotograf ślubny miałem okazję odwiedzić wiele pięknych miejsc, które stanowiły idealne tło dla zdjęć ślubnych. W portfolio brakowało jedynie sesji w górach, Nie ukrywam chciałbym jeszcze odwiedzić same szczyty gór, gdzie na wysokościach chmury będą pod nami.

Sesja w górach

Udaliśmy się najpierw pod szczyty Trzech koron, pod Dunajem. Malownicza miejscowość położona u podnóża Tatr. Miejsce to zrobiło na nas ogromne wrażenie, tym bardziej tą porą roku – piękną jesienią. Kolorowe korony drzew u podnóża gór wyglądały zjawiskowo. Tam mieliśmy okazję zrobić zdjęcia jeszcze przed zachodem słońca. Ewelina i Łukasz wyglądali fantastycznie w swoich strojach ślubnych, a tło stanowiły piękne góry i lasy (pamiętajmy tło zawsze stanowiło drugi plan zdjęć a nasza para zawsze była na pierwszym miejscu). Ciepłe, złote światło słońca tworzyło niesamowitą atmosferę, którą udało się uchwycić na zdjęciach.

Następnego dnia o świcie udaliśmy się do Łapszanki, urokliwej wsi położonej wśród gór. Tam mieliśmy okazję zrobić kilka zdjęć u podnóża Tatr na pięknej polanie słynnej z niesamowitych widoków. Całe miejsce emanowało ciepłem i spokojem, co w połączeniu z piękną scenerią górską dawało niepowtarzalny efekt. Na tle gór i lasów, Ewelina i Łukasz wyglądali bardzo romantycznie i szczęśliwie, co udało się uchwycić na zdjęciach.

Kolejnym przystankiem na naszej trasie był strumyk górski, który mijaliśmy po drodze. Tam mieliśmy okazję zrobić kilka zdjęć z pięknym tłem górskich szczytów. Łukasz i Ewelina wyglądali bardzo elegancko i stylowo, co idealnie pasowało do scenerii.

Ostatnim miejscem, które odwiedziliśmy podczas sesji ślubnej, był Kraniec Białki. To miejsce słynie z pięknych krajobrazów i malowniczych strumieniach. Tam mieliśmy okazję zrobić kilka przepięknych ujęć, który stanowił idealne tło dla zdjęć ślubnych.

Sesja ślubna Eweliny i Łukasza była dla mnie niezwykłym doświadczeniem jako fotografa ślubnego. Każde miejsce, które odwiedziliśmy, było wyjątkowe i niepowtarzalne. Piękno gór i krajobrazów, w połączeniu z miłością i szczęściem zawsze wychodzi pięknie. W tym przypadku wyszło zjawiskowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *