Sesja narzeczeńska Białystok nocą – fotograf Białystok

Sesja narzeczeńska Białystok.

Zaręczyny to wyjątkowe i niesamowicie ważne wydarzenie w życiu każdej pary, które warto uczcić w niezapomniany sposób.  Sesja narzeczeńska to doskonały sposób na spędzenie magicznych chwil razem i pogłębienie relacji jeszcze przed tym magicznym dniem ślubu. Dlaczego warto zrobić taką sesję narzeczeńską – wpis na blogu znajdziecie pod tym linkiem “Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską
Razem z Kasią i Michałem wybraliśmy się więc na spontaniczną sesję do centrum Białegostoku. Plan na zdjęcia był zupełnie inny. Temperatura w granicach 2 stopni Celsjusza, mżawka i zimny wiatr, to właśnie te czynniki pokrzyżowały nam nieco plany. Do tego na środku ulicy, gdzie miało powstać większość kadrów o godzinie 24:00 o dziwo ruch był spory i co minutę musieliśmy schodzić z drogi.

Pomysł na ciekawą sesję narzeczeńską.

Sam do końca nie wiem, skąd narodził się pomysł na te zdjęcia zakochanych. Brak styczniowego śniegu, deszczowa pogoda i ta temperatura skłoniła nas do podjęcia odważnej decyzji. Sesja przedślubna w centrum Białegostoku ! Hurra :D. Pięknie oświetlone miasto Białystok stało się inspiracją do tła pod zdjęcia narzeczeńskie. Jednak tak jak wspomniałem, miało być ciut inaczej. Warunki wymienione wcześniej przeszkadzały nam nie tylko w rozluźnieniu się na sesji, ale i te ciągłe schodzenie z ulicy nie dało nam chwili spokoju. Wykorzystując co tylko mogliśmy stworzyliśmy krótką historię narzeczeństwa.

Piękna sesja narzeczeńska 

Jak się Wam podoba ta sesja ? Lubicie takie klimaty ?

fotograf białystok
fotograf białystok
fotograf białystok
fotograf białystok
fotograf białystok
fotograf białystok
fotograf białystok
fotograf białystok
fotograf białystok
fotograf białystok
sesja narzeczeńska białystok
sesja narzeczeńska białystok

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie