Sesja ślubna Białystok – Paulina i Piotr

Plener ślubny w pięknym i spokojnym miejscu

Chciałbym zaprosić Was na przepiękną sesję poślubną Pauliny i Piotra. Sesja wyjątkowa, ponieważ świeżo upieczeniu młodzi z braku czasu zaprosili mnie do siebie. I swoje okolice, by wykonać tam zdjęcia ślubne. Początkowo byłem nastawiony do tego sceptycznie. Pamiętam ten dzień doskonale. Słońce paliło niemiłosiernie ja nie znałem miejsca i obawiałem się, że będzie ciężko znalezieniem ciekawych widoków. Gdy tylko się przebrali i wszyscy byliśmy gotowi na fajną sesję zawieźli mnie na piękne tereny zielone z wodą z brzozami i dziwną, nietypową stodołą.

ZDJĘCIA ŚLUBNE – NAJPIĘKNIEJSZA PAMIĄTKA

Szkoda czasu na pisanie czas na oglądanie zapraszam Was na cudowną sesję zakochanych…

fotograf slubnyfotograf slubnyfotograf slubnyfotograf slubnyfotograf slubnyfotograf slubnyfotograf slubnyfotograf slubnyfotograf slubnyfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokzdjęcia ślubnezdjęcia ślubnezdjęcia ślubnezdjęcia ślubnezdjęcia ślubnezdjęcia ślubnezdjęcia ślubnezdjęcia ślubnezdjęcia ślubnesesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnasesja ślubnafotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokfotograf bialystokzdjęcia ślubnezdjęcia ślubne

DJI_0556 kopia>

 

 

 

 

5 komentarzy

  1. Sesja ślubna to zawsze wspaniała pamiątka, a jeśli została wykonana z pomysłem i historią przez profesjonalnego fotografa to po latach będzie co wspominać 🙂 Zdjęcia przepiękne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisz do mnie